Please enable JS

Hakkımızda

İstanbul'a yakın 5.000 m2'lik bir fabrikamız var, biz bu fabrikada tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, hafif çelik, prefabrik, konteyner ve kabin gibi ön üretimli yapılar ile yapısal çelik binaları en yüksek kalitede üretmek için modern makinelerle kalifiye işçi ve mühendisleri istihdam ediyoruz.

CFS Yapı özel yüksek kaliteli prefabrik ve çelik binalarda uzmanlaşmıştır. Firmamız iç tasarım konusunda da büyük deneyime sahiptir. Nitelikli ustalarımız, hassas lüks binalar ve dış mekân yapıları üretmek için takım tezgâhları ve teknik makinelerin bir kombinasyonunu kullanır, en yüksek iş etiğine olan bağlılığımız uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyetini de kazanmamızı sağlamıştır.

CFS Yapı, Türkiye'nin önde gelen çok yönlü iş gruplarından biridir ve günlük yaşamın en temel ve çok gelişmiş yönlerine dokunan çok çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Faaliyetlerimiz arasında prefabrik evler (düşük maliyetli evler ve lüks evler), hafif çelik evler (düşük maliyetli ve lüks evler), prefabrik ofisler, tuvalet ve mutfaklı barınaklar, Mutfak dahil olmak üzere ofis, tuvalet ve elektrifikasyon binaları, fabrikalar için ofisler ve kabinler, modüler okullar (mobil okullar), modüler dispanserler ve hastaneler, bekçi kulübeleri / taşınabilir kabinler, toplum eğitim ve toplantı merkezleri, modüler tuvaletler / pisuarlar, şantiye konaklama alanları, kız / erkek yurtları vb.

Tasarım

CFS Yapı’nın en göze çarpan özelliği, son derece deneyimli ve profesyonel mühendislik ekibi tarafından gerçekleştirilen optimum tasarım çözümlerinde elde ettiği başarıdır.

Hava ve çevre şartlarının en katı teknik şartlarına uygun olarak dizayn faaliyetlerinde bulunan CFS Yapı, müşterilerine her tasarımda memnuniyet ve güven temin eder.