Please enable JS
CFS Yapı Hakkında

CFS Yapı yüksek kaliteli prefabrik ve çelik binalarda uzmanlaşmıştır.

İstanbul'a yakın 5.000 m2'lik bir fabrikamız var, biz bu fabrikada tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, hafif çelik, prefabrik, konteyner ve kabin gibi ön üretimli yapılar ile yapısal çelik binaları en yüksek kalitede üretmek için modern makinelerle kalifiye işçi ve mühendisleri istihdam ediyoruz.

CFS Yapı özel yüksek kaliteli prefabrik ve çelik binalarda uzmanlaşmıştır. Firmamız iç tasarım konusunda da büyük deneyime sahiptir. Nitelikli ustalarımız, hassas lüks binalar ve dış mekân yapıları üretmek için takım tezgâhları ve teknik makinelerin bir kombinasyonunu kullanır, en yüksek iş etiğine olan bağlılığımız uzun yıllardır yüksek müşteri memnuniyetini de kazanmamızı sağlamıştır.

CFS Yapı, Türkiye'nin önde gelen çok yönlü iş gruplarından biridir ve günlük yaşamın en temel ve çok gelişmiş yönlerine dokunan çok çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Faaliyetlerimiz arasında prefabrik evler (düşük maliyetli evler ve lüks evler), hafif çelik evler (düşük maliyetli ve lüks evler), prefabrik ofisler, tuvalet ve mutfaklı barınaklar, Mutfak dahil olmak üzere ofis, tuvalet ve elektrifikasyon binaları, fabrikalar için ofisler ve kabinler, modüler okullar (mobil okullar), modüler dispanserler ve hastaneler, bekçi kulübeleri / taşınabilir kabinler, toplum eğitim ve toplantı merkezleri, modüler tuvaletler / pisuarlar, şantiye konaklama alanları, kız / erkek yurtları vb.

2008 yılında kurulan firmamız, dünyanın en iyi şirketlerinin talep ettiği standartları korumaya ve aşmaya devam etmektedir. Doğru fırsatları belirleyen ve kullanan onlarca kendini adamış birey istihdam ediyoruz. Çalışanları, müşterileri, hissedarları, tedarikçileri ve yerel topluluk üyeleri dahil olmak üzere tüm kilit paydaşları ile karlı, sürdürülebilir, keyifli ve uzun vadeli ilişkilere inanan profesyonelce yönetilen bir şirketiz.

CFS Yapı, herhangi bir mxüşterinin şartnamesine göre tasarımlar oluşturabilir ya da yetenekli mimarlar, inşaat mühendisleri ve usta kadrosu ile işin talep edildiği ülkenin olası taleplerine konsantre olup müşterileri ile özel çözümler üzerine mutabakata varabilir. CFS Yapı ayrıca nihai varış noktasında montaj süreçlerini kolaylaştırmak için kodlanmış ayrıntılı bir müşteri el kitabını derler.

CFS Yapı, modüler binaların tasarımı, inşası ve kurulumunda yüksek mücadele potansiyeline sahip olduğu için her zaman zorlu işlere talip olmuş ve sonuç olarak çok karmaşık yapılar inşa ederek onları “imkânsız” gibi görünen yerlere yerleştirmiştir.

CFS Yapı olarak yönetim anlayışımız; mevcut faaliyetlerimizi deneyimli bir modern altyapıya dayandırarak ve yerel ve uluslararası pazarda saygın bir marka haline getirerek, küreselleşen ekonominin uluslararası markalarıyla iş birliği fırsatları yaratmayı içermektedir.

CFS Yapı her zaman tüm müşterilerle uzun vadeli ilişkiyi göz önünde bulundurmaktadır, bu nedenle mükemmel kalite ve hizmet arayan müşterilerimiz için kalite ve hizmetler hakkında özel bir dikkat göstermekteyiz.

CFS Structure & Profile olarak biz gerek müşterilerin gerekse tedarikçilerin bize yüklediği çevre gereksinimlerini karşılamaya ve aşmaya çalışıyoruz. Tedarikçimizin çevresel görüşlerinin bizim görüşümüze uygun olması da bizim için büyük önem arz etmektedir.

Çevreye faydalı olmaya çalışıyoruz ve enerji tüketimi ve doğal kaynakların kullanımı açısından çevresel etkimizi en aza indirmeye çalışıyoruz.

Atıklarımızı azaltmak için kaynaklarımızı yedekliyoruz ve fazla malzemeleri mümkün olduğunca geri dönüştürüyoruz. Sürekli çevre denetimleri yapıyoruz ve bu şekilde çevre çalışmalarımızı geliştiriyoruz. İlgili çevre mevzuatına ve düzenlemelerine her zaman uygun davranmaya çalışıyoruz.

Çevre Politikamız